WYRÓŻNIENIE DLA JULKI KAMECKIEJ W POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Między poezją a prozą” odbył się 17 i 18 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kostomłotach.

w konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół gmin:  Środa Sl. , Malczyce i Kostomłoty. Młodzi recytatorzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III  oraz IV –VI i prezentowali wiersze oraz prozę .  Dzieci w kategorii klas I-III  zachwyciły  widownię odwagą sceniczną i aktorstwem  a uczniowie klas IV-VI interpretacją.  Naszą szkołę reprezentowała Julia Kamecka z klasy II i Jan Śmidoda z klasy VI .

Jury   oceniało dobór repertuaru, interpretację utworu, dykcję oraz  ogólne wrażenie artystyczne  uczestników  prezentujących się na scenie. Nasi uczniowie  nie zajęli czołowych miejsc. Julia Kamecka otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy uczestnikom odwagi, umiejętności i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.